| xxxtzogo1xxx a întrebat:

Buna TPU m-am apucat de wow si as vrea sa imi spuneti si mie servere de wow burning crusade de 2.4.3 serverele sa fie ori romanesti ori americane sa cresti repede si sa faci bani foarte usor! DAU FUDITA si mersi mult app id meu de mess gaby.boss1

3 răspunsuri:
| nerito a răspuns:

Salut nu prea mai exista servere de tbc din acest motiv eu iti recimand cateva de Wotlk 1-ghoust-net si al doile freakz (la ghoust net s-ar putea cand faci account sa ai sa alegi tbc
)si se scrie WoW The Burning Crusader
Va doresc o zi buna si mult spor la level

| nerito a răspuns:

Salut nu prea mai exista servere de tbc din acest motiv eu iti recimand cateva de Wotlk 1-ghoust-net si al doile freakz (la ghoust net s-ar putea cand faci account sa ai sa alegi tbc
)si se scrie WoW The Burning Crusader
Va doresc o zi buna si mult spor la crescut

| nerito a răspuns:

Salut nu prea mai exista servere de tbc din acest motiv eu iti recomand 2 servere de Wotlk 1-ghoust-net si al doile freakz (la ghoust net s-ar putea cand faci account sa ai sa alegi tbc
)si se scrie WoW The Burning Crusader
Va doresc o zi buna si mult spor la crescut