| alynatheone a întrebat:

Buna TPU ma adresez elevilor care anul acesta au terminat clasa a11a si anul viitor vor da bacalaureatul.Ati putea sa imi spuneti exact cum se va da, ce probe orale si scrise vor fi, la ce materii? Multumesc anticipat! funda!

1 răspuns:
| Choco a răspuns:

Probele scrise depind de profilul la care esti la liceu happy iar probele orale sau mai bine zis competentele vor fi la romana, engleza sau alta limba studiata in liceu si informatica