| illegalb0y a întrebat:

ma confrunt cu o problema mare...plictiseala! imi puteti spune si mie jocuri fighting, x-man origins wolverine, sau ceva orice dar sa fie cu batai,(in afara de street fight vs capcom etc)...

Răspuns Câştigător
| Genuitoarea a răspuns:

Ce greu e. pentru un om. este important sa sti sa te distrezi si sa ai imaginatie. nu am eu de unde sa stiu ce iti place tie sa faci dar iti dau ideei de ce fac eu,ce imi place, si ce sunt sigura ca ti-ar place...
1.Plimbate cu rolele in parc
2.Uitate la un film de groaza
3.Joaca-te imvu
4.Citeste bancuri haioase pe net si uitate la funny videos pe youtube.
5.Gandeshtete ce poti face de halloween cu prietenii
6.Iati 2 pachete de guma si fa cele mai mari baloane
7.Faci poze
8.Uitate la TV.preferita desene animatelaughing
9.Joaca-te pool pe mess
10.Asculta muzica.incearca sa o canti.etc.happy
Nu inteleg de ce nu aveti idei si puneti intrebarea asta ce e asa de greu? faci ce iti placebig grin pupii.sper ca te-am ajutatis:*

1 răspuns:
| Twp3w a răspuns:

Metin 2 ro, Metin2 tim, United metin, Dai metin top 100 si gasesti cate vrei... Bafta sa scapi de plictiseala asta :*