| TiffanyTpu a întrebat:

Ma numesc Bianca.
Sunt din Sibiu si anul acesta va fi majoratul meu si as vrea ca petrecerea sa aiba loc la un restaurant! ce imi recomandati?
Multumesc!
Fundaa! :*

2 răspunsuri:
| DeadlyRose a răspuns:

Restaurantul Mara - Crama Taverna - este unul dintre locurile din Sibiu care merita vazut, deoarece, din orice colt al lumii ati veni, aici va va intampina o atmosfera irezistibila, si veti fi incantati de proverbiala ospitalitate.

sau

Restaurant Grand Royal

Restaurante
Restaurantul Grand Royal din Sibiu, situat pe str. Lupeni nr.3, este un restaurant cu specific romanesc si international. Fiind mai mult decat un restaurant, Grand Royal va aduce bucataria romaneasca traditionala si internationala prin savuroasele...

BAFTA!

| Vanessavanessa a răspuns:

Ramada,Hilton,La Dolce Vita(specific italienesc)