| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU ma puteti ajuta si pe mine cu un like la pagina?
https://www.facebook.com/pages/Pentru-ca-iubim/416391935 073132
P.S:Caut admine.

1 răspuns:
| Janek21 a răspuns:

Una dintre cele mai proaste pagini pe care le-am vazut pana acum. Pentru mine intra in top 10 cu usurinta.

Asadar, imi pare rau dar din partea mea nu ai nici un vot. Nu apreciez de nici o culoare prostia cu imagini pe care sa pui diferite texte prin care sa-ti exprimi anumite sentimente, fie de simpatie, ura, sau mai stiu eu ce. Este pur si simplu o actiune retardata.