| igrec005 a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog cu o problemasad?
Am un lg kp500 cookie de cand a aparut prima oara pe piata, iar de o saptamana nu stiu ce are. Partea deapta a telefonului nu mai functioneaza, adica , cat tine iconita aceea de la meniu. Can vreau sa intru in meniu, imi intra in mesaje, cand vreau la mesaje intra in lista cu numerele persoanelor pe care le am, iar in vreau sa intru in lista aceasta, imi intra in lista de apeluri efectuate primite sau pierdute. Si stiu ca inainte sa se intaple asta, am vrut sa-mi schimb imaginea de fundal , iar cand am selectat setare ca imegine de fundal, mi-a aparut alta imagine , iar imediat dupa ce am intrat iar in imaginea pe care vroiam sa o pun (nu cea care s-a setat) mi-a scris eroare si trei litere mari, nu le mai tin minte. Ce pot sa fac ca sa il repar ? Va rog ajutati-ma.sad

1 răspuns:
| DjYeti a răspuns:

Downloadeaza un Pc Sync de la LG si resofteazal daca stii cum..sau daca nu la service..probabil o melodie virusata a atacat soft-ul sau daca ai navigat pe internet. cel mai bun lucru ar fi sa formatezi memoria telefonului, cardul de memorie si o resoftare plus setari din fabrica..eu asa am facut cu un LG KG800 (Chocolate) si am reusit sa scap de un virus care mi-a atacat softul.