| TheAdmiston a întrebat:

Buna TPU! Maine e ziua de nastere a profesoarei mele de biologie si ne-am gandit sa-i facem un cadou.Pe langa cadou ar fi bine sa avem si o felicitare. Ceva idei de felicitare nu avetibig grin?

2 răspunsuri:
| ewygirl a răspuns:

Puteti sa ii faceti o felicitare in forma de bradulet.ca tot vine Craciunul.Sau puteti sa faceti o felicitare simpla iar pe pe sa lipiti tot felul de abţibilduri,poze sau chiar sa desenati voi ceva frumosI(flori,copaci, brazi, mosi craciuni.)

| Smilee4Mee a răspuns:

Poate fi in forma de fluturas(unul mega coloratlove struck), de floare, ceva care sa aiba legatura cu biologia ar fi frumos! Bafta>big grin