| TokyoGirl a întrebat:

Merg in wekeend la sinaia pentru. doua zile; sambata si duminica; Voi vizita castelul Peles si Pelisorul. Nu stiu ce minim de haine sa-mi iau pentru doua zile.Va rog ajutati-ma! Funda +vot.

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Ai nevoie de haine comode pentru munte, de la tricouri, pulovăr călduros și jachetă impermeabilă, bineînțeles pantaloni. La munte a plouat ieri și azi dar este destul de cald peste zi. Nu uita ochelarii de soare!
O zi cu zâmbet să ai!

3 răspunsuri:
| Dee0tzaA a răspuns:

Un tricou sau maieu, un solex cu gluga, o bluza(in caz ca ii frig) o pereche de pantaloni+una cu care te duci pe tine, sandale daca vrei, si adidasi. E suficient atata.
Distractie placutawinking!

| TokyoGirl explică:

Ms. pentru. raspunsuri am dat la toti VOT!

| alinutzy19 a răspuns:

Pai fa-ti bagajul doar cu o zi inaintee deoarece trebuie sa stii pentru ce fel de vreme sa-ti pui haine daca este frig puneti niste haine mai groase si de schimb in caz ca le murdaresti daca e cald[mai putin probabil] puneti o jeaca subtire si tricouri, blugi...