| LalLyBoOmD a întrebat:

Mi-am descarcat de pe net ultima versiune Second Life si ca sa intru in joc imi cere Username si Password. Problema este ca nu pot intra deoarece imi spune asa : Loggin failed. DNS could rezolve the host name. Please verify that you can conected to www.secondlife.com. If you can, bunt continue to recive...trebuie sa ma adresez serviciului de suport. Faza este ca eu cand m-am inregistrat mi-a cerut userul si parola si altele iar acum cand introduc numele si parola cu care m-am inregistrat imi apare chestia aia! M-am dus pe mail sa vad ce am primit si mi-a dat un nume format din doua cuvinte. L-am introdus pe acela si cu parola si tot asa mi-a zis! OFF nu stiu ce sa mai fac! Ajutati-ma spuneti-mi cum sa intru in joc pas cu pas! Va implor! fundita! Si voturi!

1 răspuns:
| NiniyTomasAmor a răspuns:

Pai sigur nu mai merge,pentru ca ti-ai uitat username-ul, sau parola, daca nu merge fa-ti alt cont