| DyduDiii a întrebat:

mi-am descarcat The Sims free play pe telefon, si am ajuns la stadiul în care completez "Love is in the air " dar nu stiu cum trebuie sa sun un prieten (Call a friend) ca sa ii dau vestea ca am fost ceruta in casatorie. (asta e misiunea pe care trebuie sa o fac ).
Urgent. Multumesc!

4 răspunsuri:
| JessJessie a răspuns:

Ai telefon in casa! Daca nu cumpara unul si sunt un prieten.

| Bibi_Biancora_1990 a răspuns:

Cumperi un telefon de la electronice unde sunt tevizoarele

| ena14 a răspuns:

Pai apesi jos acolo de unde cumperi un telefon. Apoi apesi pe el si sunawinking

| MariaVR a răspuns:

Iti cumperi un telefon daca nu ai si il suni...
P.s spune-mi si mie te rog cum si cat ai dat pe inelul de logodna.La mine zice ca e gratis si cand dau sa il iau zice ca nu am bani...