| boomoom a întrebat:

mie imi place de un blond de la mine din liceu, eu boboaca el intra a 12 a. vorbim din cand in cand pe facebook.as dori sa mi pun pe facebook la o poza descriere iar in descriere as vrea sa fie un status sau versuri cu subinteles ca imi place de el. idei?big grinbig grinbig grinbig grinpopici la toti

1 răspuns:
| robertpaul a răspuns:

Nu crezi ca esti destul de matura, sa realizezi ca poti sa-ti faci singura versurile? fara ajutorul cuiva.Eu cred ca o poti face, fara ajutorul nimanui, daca iti place de el. Puneti imaginatie in miscare.))))Sa vedem rezultate))))))))