| Abibina a întrebat:

Nu stie niciunul dintre voi unde imi pot face niste stickere dupa niste imagini alese de mine? Gen un site sau undeva in Arad.
Caut incontinuu de vreo saptamana. V-as aprecia mult ajutorul.

1 răspuns:
| ALOALO123 a răspuns:

La magazinele de fotogragii.Nu stiu exact dar am auzit lume ca acolo isi faceau stikere.
Poti sa le faci si singur dar ai nevoie de ceva hartie specipala care costa cam mult, imprimanta.Te costa in jur de 5-10 lei pe o foaie A4