| Matei4 a întrebat:

Oare peste cati ani medicina ar fi asa de dezvoltata incat sa poata fi readus la viata un corp decedat de 2 zile sau un peste prajit?

4 răspunsuri:
| lilith16 a răspuns:

Poate unele guverne au deja asta si o tin secret de noi dar in România nu cred

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Niciodata. Este imposibil sa readuci la viata un organism. Corpul incepe sa intre in putrefactie imediat ce organele cedeaza. Sa nu mai zic de pestele prajit.
Nici o tara nu detine o astfel de tehnologie.

| cris54321 a răspuns:

Depinde in ce conditii a fost decesul ca daca murit inghetat in munti probabil sunt sanse sa fie readus la viata. Depinde si de cauza decesului.

| Andreeush a răspuns:

În cazul pestelui prăjit nu se mai poate face nimic laughing