| Mony a întrebat:

Ce credeti, faptul ca Jack (dn Titanic) a fost gasit si readus la viata...este adevarata? Argumente... E ciudat. dar nu stiu tot la asta ma gandesc de cateva zile

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Nu e adevarata.
Filmul ala cu jack's back(titanic2)... e doar un trailer facut de fani si este din mai multe secvente din alte filme in care a jucat Leo.

7 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

În primul rând... ce dracu' vorbești acolo?
În al doilea... „c-am" e o contracție de la „că am". „E că am ciudat dar nu știu..." e logic nu? Româna asta!

| CraziNess a răspuns:

Nu el a murit de firg in apa aia rece crying dar cand Rose moare se duce pe titanic si el a tot asteptat-o acolo pana o sa vina :X nu a reinviat happy

| Eff a răspuns:

Bai, uitati-va si voi la filme pe care le puteti intelege. telenovele eventual

Gasit si readus la viata?! no, really...

| ღBrUnEtHaAaღ a răspuns:

Eu cred ca da. Dar ce desene faine face! O desenat-o pe fata purtand colierul ala fain.Eu cred ca da, ca a gasit iubirea adevarata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu sal iertelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu-i adevarat ca daca ar fi adevarat ar fi aratat pe net sau in ziare sau la tv deci nu-i advbig grin

| Drew_8233 a răspuns:

In primul rand povestea de dragoste dintre cele doua personaje din film este doar o inventie, nu reinterpreteaza evenimente reale. Cat despre videoclipul in care Jack a fost readus la viata dintr-un cub de gheata ( probabil la acela te referi ) este o productie realizata de un admirator al filmului Titanic. In respectivul trailer au fost folosite si modificate secvente din alte filme.