| Khristinéé a întrebat:

Buna TPUtongue vreau si eu niste titluri de filme de groaza horror... ceva frumos plzzztongue dau fundaaaaaa:X:X:X

Răspuns Câştigător
| nikki099 a răspuns:

Daca vrei ceva filme horror de tot uite aici:
"The Ring" - e horror rauu de tot;
"The Devil`s Diary" - nici n-am cuvinte;
"Drag me to hell" - daca vrei sa dormi la noapte, nu iti recomand;
Dupaa` filmele astea iti garanteez` ca nu`ti mai trebuie alte filme horror pentru` un tiimp`winking

3 răspunsuri:
| MoatZa a răspuns:

House of wax [ casa de ceara ] love struck!
Thirteen Ghost [ 13 fantome ] love struck!
Oprhan

| ihavenoidealel a răspuns:

Pai grudge... the eye...camera 1408 funda? pup

| alecs_3293 a răspuns:

The Mummy,Jacob's Ladder,The Exorcist,destinatia finala,the grudge,orphan, puzzle mortal, dawn of dead sunt cateva:* sper ca te-am ajutat... funda?:*