| anonima13 a întrebat:

Pe toate site-urile vad rezultate evaluarea nationala dar cand intru pe un judet nu imi apar, vreau sa stiu daca s.au afisat pe bune pe internet, si pe ce site! Multumesc

4 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

O să apară în curând pe admitere.edu.ro

| CrazyGirl18 a răspuns:

Hei! Sunt afisate... Scrii la google : isj si langa el pui judetul din care estitongue O sa gasesti 100% eu am gasit..sunt din arad deci am scris : isj arad :* spor; d

| ella7 a răspuns:

Nu s-au afisat decat in anumite judete dar urmeaza sa se afiseze in toate... funda?

| Florentina2010 a răspuns:

Am citit o stire in care spunea ca astazi vor fii afisate dupa oara 14:00 pe site-ul edu.ro