| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Buna TPU.peste 2 zile este ziua prietenului meu. o sa faca 17 ani.as vrea sa-mi dati niste idei de cadou. ce sa-i iau? va rog ajutati-ma repede.

3 răspunsuri:
| pίTίк a răspuns:

Sti ce pasiuni are?
i-ai ceva legat de pasiunile sale
sau ceva simbolic iubiri voastre
ceva sa aveti amandoi la fel
o bratara
un talisman
un lantisor.etc
Bafta:*

| UPT a răspuns:

1 breloc
1 portofel
o curea
o bluza/tricou personalizat
o cina romantica pregatita de tine
sau un desert in asternuturi

| KiTTy_8200 a răspuns:

În primul rând să îţi trăiască şi să te bucuri de el.
Din start să ştii că e un gest frumos să îi iei un cadou şi că sigur se va bucura în primul rând de gestul tău şi mai apoi de cadou.
Cumpără`i ceva care să aibă o semnificaţie specială pentru voi, un cadou care să capete cu timpul o valoare sentimentală.
Nu`i cumpăra ceva plictisitor. Caută ceva amuzant sau mai ciudat.
Dacă nu ai nicio idee îi poţi cumpăra un ceas, o cravată, un parfum, o cămaşa sau cum a spus şi "pίTίк" cumpără ceva că să aveţi amandoi la fel. Sper că te-am ajutat. Spor! :