| PinkySilvia a întrebat:

poate puteti sa ma ajutati...maine este ziua de nastere a celei mai bune prietene... vreau sa-i trimit un mesaj special,dar nu stiu ce sa scriu nu vreau sa fie un simplu si banal "La multi ani!" poate ma puteti ajuta,macar cum sa incep, apoi dezvolt eu ideea, funda celui mai creativ/a

2 răspunsuri:
| iuli29 a răspuns:

Din mici crengute de argint
Din flori si din iubire
Ti-am impletit in LA MULTI ANI
Aducator de fericire

| iuli29 a răspuns:

Fie ca aceasta zi sa-ti deschida poarta unui viitor plin de succese,Dumnezeu sa-ti dea un curcubeu si mult soare dupa fiece ploaie si furtuna,Un zambet la fiecare lacrima,Bucurii dupa necazuri, Clipe fericite dupa cele triste, Zile albe dupa zile negre... Fericire si multa iubire.

In aceasta zi frumoasa, iti doresc succes in viata.
Numai zile zimbitoare, numai rasarit de soare.
Iar din suflet iti doresc sanatate si succes.
Sa ai parte de iubire, si de multa fericire.
Norocul sa te insoteasca.
Viata sa ti-o indragiasca.
La multi ani!