| sematorka a întrebat:

Puteti sa imi recomandati un film de groaza in care sa mor de frica? Sa nu mai am curaj sa merg la baielaughing Nu filme ca: The Grudge, Black Christmas, don't be afraid of the dark, missed call, silent hill pentru ca nu mam speriat deloc.

Răspuns Câştigător
| Aliiinuuus a răspuns:

Saw, Splice, Mirrors,Orphan,The uninvited, The Thing, Friday 13th,Wrong Turn,Chain Letter,El orfanato,The others,The Last House on the Left, Paranormal Activity(1, 2)[Dupa astea chiar ca nu o sa te mai duci la baierolling on the floor) ],The Wolfman, Room 1408, 28 Days Later..., 28 Weeks Later, The Strangers, The Box, [Mai vazusem un film cu unu care mutilase pe un barbat pentru ca ii omorase copilul si de fapt a aflat dupa aceea ca era altul si ca facuse o greseala, si inca unu cu 2 surori care ramasesera fara mama si tatal lor era cu o alta femeie impreuna, pe care cele 2 nu o suportau si una din ele a omorat-o si dupa aceea si pe tatal lor si pe cealalta sora, iar dupa aceea si-a dat seama ca din vina ei murise si mama si de fapt ea era nebuna, dar nu mai tin minte cum se cheama :d. Sper sa iti placa :*

2 răspunsuri:
| sematorka explică:

Am vazut mirrors e bunicel