| PinkkRosee a întrebat:

Răspuns-urgent! Dau fundiță. Deci, am văzut ca pe YouTube, unii scriu versuri pe lângă niște imagini(ca un fel de videoclip). Cum as putea și eu sa fac asta? Si daca se poate, sa nu trebuie sa descarc vreun program. Aștept răspunsuri.Pa-pa!

Răspuns Câştigător
| Dreww a răspuns:

Ai nevoie de un program [ bineinteles instalat in pc] cu care sa lucrezi. iti recomand Windows movie maker.

1 răspuns:
| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Îţi trebuie un program special pentru editat videoclipuri.Recomand Sony Vegas.Pentru mai multe informaţii caută pe Google.