| JulieR a întrebat:

Revista Bravo si Bravo Girl apar in fiecare marti? Sau cum ca sa stiu si eu cand sa le iau. Stiu ca maine apare Bravo. apropo de noua carte The Vampire Diaries daca apare acum in noul numar? Funda+vot. :X

3 răspunsuri:
| funxoxo a răspuns:

Da, BRAVO si BRAVO girl apar martia, o marti una, una cealalta, cat despre carte cred ca da adica stiu ca si data trecuta s-a datwinking Sper ca te-am ajutat

| RoseH a răspuns:

Eu primele 3 carti le-am cumparat de la un chiosc de ziare din oras cu 8 leilaughing(fara revista)

| Niculescu_Alexandra_Neli_1991 a răspuns:

Maine apare Bravo cu Volumul al III-lea din The Vampire Diaries, Bravo apare o data la 2 saptamani, saptamana viitoare apare Bravo girl cu Vol al IV-lea