| anonim_4396 a întrebat:

(Scuzati categoria! >:"!)Ce nume de Facebook sa-mi pun? Cel mai frumos :FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Becca18 a răspuns:

Ce simti tu in suflet ca te avantajeazabig grinDar ca sa-ti dau niste exemple: ***-LoVEfoRyOu--***Sau :XI`mTheOnlyGirlInTheWorld:X
fundita?:*

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Alexandra Alexandra sau Alexandra '' numele de familie ''

| JadeT a răspuns:

Stiu ca nu iti raspund la intrebare

dar fetita ai comentat tu la intrebarea kuiva ca nu am dat raspunsul corect.e vb de "lavare gli piatte". fetita asa se scrie nu "lavare i piatte".am fost in Italia 4 luni si in vara urmeaza sa ma mut de tot.asa ca nu stii uh mai bine ca mne...ai fost vreodata in Italia?

mai bine taci daca nu stiiwinking

invata intai limba apoi sa comentezi ca nu am spus binewinking

hai phawinking!

| AlexandraCretiu a răspuns:

Pai daca te cheama alexandra poti sa iti pui al3_x_andrabig grin