| nicoleee30 a întrebat:

Buna,TPU! Scuzati categoria, insa caut un raspuns rapid si asta ii cea mai accesata categorie happy. Am un iPhone 5, jailbroken si am instalat Cydia ca la carte. Dupa aceea, mi-am download-at toate alternativele aplicatiei care s-a inchis recent, Installous. Aplicatile downloadate (iPastore, AppCake si vShare), toate downloadeaza super incet si greu jocurile. stau ore in sir sa se downloadeze si la vShare, dupa atata timp de asteptat imi apare : Sursa e posibil sa se fi schimbat, redownloadeaza din nou. Si imi vine saa morr! Se intampla si la voi? Ce as putea face? Multumesc

1 răspuns:
| AntonioOff a răspuns:

Nu sunt sigur de raspunsul meu dar si mamei mele i se intampla asta...ea are pb cu softuk. daca este iphone toate iphone-urile au probleme cu softul... oricat l-ai duce sa iti faca softul este pb din marca