| xxAnDraTeYubbxx a întrebat:

Spuneti-mi niste melodii dragute potrivite ca ton de apel la telefon! big grin Nu vreau melodii de genul "Nokia Tune" sau din astea simple.Sa fie muzica usoara, trista, rock, pop orice gen in afara de manele big grin
Multumesc :*:*. Aa si dati-mi link sau scrieti melodia si cine o canta happy

3 răspunsuri:
| elmo2011 a răspuns:

Eu am ca ringtone Tim Berg - Seek Bromance (Aviciis Arena Mix), e aceeasi melodie doar ca fara versuri si suna super tare.

| Tsunade99 a răspuns:

Era odata ceva de la robotzii:
Nu...nu, nu, nu raspunde! Nu raspunde ca poate e cineva...
dar nici nu stiu cum se numeste.

| PovesteaVieţiiMele a răspuns:

Lucky man project -pumpin...este foarte tare melodia si se aude fain cand suna.