| RoxxuInna a întrebat:

Stie cineva cand apare ep 13 din RObotzii? Unde pot gasi numaratoarea inversa?

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Apare joia viitoare(apare in fiecare joi)

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Apare joia viitoare happy.

| DoarOana a răspuns:

Buna bebelusharoxyinna,
In fiecare joi apare cate un episod din RObotzi. Prin urmare, episodul 13 va aparea pe 21 aprilie insemnand ca mai sunt inca 6 zile pana la noul episod.
Pa, pa

| AlexandraCroft a răspuns:

Robotzeii apar saptamanal in fiecare joi noaptea la ora 12 sau chiar mai tarziu.mai degraba te`ai uita vineri dimineatahappy.

| RoxxuInna explică:

Robotzii eu stiu ca apar in fiecare joc la ora 17-18
da eu vreau numaratoarea inversa ca am gasit undeva odata da nu mai stiu unde

| Darkus a răspuns:

Si mie imi plac Foarte Mult desenele astea... mori de ras cu ei, Si din cate stiu eu ep cu ei apar joia pe seara.

| Bogdan9183 a răspuns:

Nu exista nicio numaratoare inversa. Episoadele apar in fiecare joi seara. Ieri a aparut ep 12 deci saptamana viitoare apare ep 13.

| MrEgipt a răspuns:

Http://creativemonkeyz.com/category/roboti/ apare numai vineri funda

| DyAnA_6324 a răspuns:

Uite un site http://www.desene-animate-online.net/......47518.html Are numartatoare inversa pls fundita

| Prealtfel a răspuns:

Aici o sa apara in cateva ore -> http://eizolici.com/category/robotzi/