| AdonnAdonnis a întrebat:

Buna TPU stie cineva cat costa un iphone 4s are matusa mea si nu vrea sa imi spuna cat casta funda

Răspuns Câştigător
| Madutzadragutz05 a răspuns:

Un prieten de al meu a dat 40 de milioane.
Sper ca te-am ajutat.
Fundita puppy dog eyes?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

540 de euro. Daca vrei sa il cumperi ca pe o paine. Daca il iei de la Vodafone/Cosmote/Orange cu abonament etc. pretul poate scadea cu cateva zeci de euro bune.

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

In jur de vreo 20 de milioane, si nu merita banii aia pentru ca daca iti cade fie si de la o jumatate de metru se va sparge, mai bine iti iei o replica cu 1-2 milioane macar dupa aia nu o sa plangi daca se sparge

| AdonnAdonnis explică:

Oau oau ce puti 40 de nilioane