| ZeePinkStar a întrebat:

Stie cineva unde gasesc pe internet toate numerele de la insecte reale, revista de la Deagostini? Sau macar, daca o sa fie si fluturi big grin

3 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Buna! nu sunt fluturi in colectia insecte reale.
poti sa te uiti pe internet la colectia insecte reale din alte tari deoarece insectele pe care leau primit ei cu revista o sa le avem si noi
Funda?

| qqYYDDzzOOrree a răspuns:

Nu o sa fie cu fluturi ci. doar cu insecte. nu neaparat pe net trebuie ca sa o cumperi ci. de la magazinele de reviste sper ca te-am ajutat plzz fundita.:X

| qqYYDDzzOOrree a răspuns:

Funda plz