| Bee123 a întrebat:

Stiti cumva unde gasesc in Galati ochelari wayfarer transparenti? Cam la ce magazine? Funda+vot!

2 răspunsuri:
| capsuna16 a răspuns:

Nu stiu, dar cred ca ar trebui sa cauti la orice magazin de ochelari.

| DarknessInTheSky1 a răspuns:

Acum serios.pe strada toata lumea e cu acelasi model de ochelari, wayfarer transparenti cu rama neagra, da sunt draguti dar mie nu imi place sa am ceva la fel cum au si inca 100 de mii de oameni...parerea mea...
A da! Mai bine iti iei wayfarer colorati de soare. ceva mai deosebitihappy