| anonim_4396 a întrebat:

Stiti jocu Stardoll? Ei bine sunt la nivelul 45 si am nevoie de stardolari si starcoins si este programul acela Stardoll -Stardollar hack si nu stiu cum sa-l descarc gratis mereu cand dau pe download imi arata ceva si trebuie sa trimit imi scriu numarul de telefon si sa trimit un mesaj.Nu exista vreo posibilitate sa il instalez gratis sau cel putin exista vreun proran sau ceva cum as putea sa-mi fac stardolari, starcoin sau puncte star gratis? Daca da va ro sa-mi spuneti si mie am mare nevoie.Multumesc.A era sa uit

4 răspunsuri:
| ourwalex a răspuns:

Pai nu stiu e cam singura posibilitate trimiti mesajul si tiai descarcat ala...succes!

| Prisacariu_Darya_1981 a răspuns:

Da dar te poate virusa cum te cheama

| RoxyRoxana21 a răspuns:

Catuta pe youtube am gasit si eu.dar e cam greu putin..sunt niste metode.app: ma cheama amycany pe stardoll am lvl 21 crying( Funda?

| IULIKA1234 a răspuns:

Incearca cu stuffpoint.com faci bani acolo
si poti sa ii transformi in stardollariwinking Funda big grin