| YumiHozuki a întrebat:

Stiu ca e o intrebare prosteasca, dar e adevarat ca daca mananci creta faci febra? PLS spuneti- mi.
DAU FUNDA!=]]

Răspuns Câştigător
| Androphyla a răspuns:

Da, este adevarat. Pentru om este de ajuns un sfert de creta pentru a face temperatura, iar pentru pasari cateva firmituri.hee hee Insa atentie! Omul este mai predispus la moarte decat pasarea.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu am incercat dar este adevarat. Aveam pe cineva in clasa care obisnuia sa faca asta.Nu te sfatuiesc sa o faci.Este la fel de adevarat ca poti si muri.

| JohnnyWylde a răspuns:

Am auzit si eu de la colegi chestia asta dar nu am incercat (si nici nu voi incerca) deci nu pot spune sigur.

| MandyMaya a răspuns:

Da este adevarat