| HorgosAlinAurel a întrebat:

Sunt din Baia Mare și am 14 ani, nu știu la ce liceu să merg, adică, m-am gândit la un liceu militar având în vedere că admir mult milităria, îmi place să învăț și sunt foarte sportiv sau să merg la un liceu obișnuit și după să dau la academie?
Vă rog ajutați-ma!

Răspuns Câştigător
| iuliana1717 a răspuns:

Dacă te simți pregătit du-te acum direct la liceul militar! Ar fii păcat! Mai ales ca mi se pare mult mai convenabil decât să termini liceul iar apoi sa te duci la academie!
Mult succes!

2 răspunsuri:
| HorgosAlinAurel explică (pentru iuliana1717):

Mersi mult pentru sfat!

| iuliana1717 a răspuns (pentru HorgosAlinAurel):

Cu multă plăcere!