| carla05 a întrebat:

Buna! As vrea sa devin criminalist. Dar nu stiu unde ar trebui sa merg mai departe și cum sa fac. Sunt la liceu. pe profil de bio-chimie. in Baia Mare
si as vrea sa merg in Cluj de exemplu
dar nu stiu
Ar trebui sa merg la o academie de poliție si după sa merg pe ramura criminalistica. sau sa merg la facultatea de drept. si după pe criminalistica?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vezi aici:
http://www.criminalistic.ro/vreau-sa-devin-criminalist/

| carla05 explică (pentru Ioandelasal):

Am citit multe site uri
de aia am ales sa scriu aici sa vad dacă ma poate ajuta cineva

| Ioandelasal a răspuns (pentru carla05):

Nu stiu daca exista vreun criminalist pe acest site dar pe site-ul indicat a postat un criminalist de profesie, asa ca poti avea incredere in ce a scris.

| carla05 explică (pentru Ioandelasal):

Am citit acel site deja

4 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Poate până termini tu facultatea se ajunge la o educație generală în lume și n-o să mai fie niciun criminal. La ce-ți va folosi atunci diploma? happy