| Inna_6545 a întrebat:

TPU! Sunt din Cluj si as vrea si eu un prieten. Sa fie iubitor si sa se potriveasca unei fete dragute si amuzante. happy Niste id-uri as dori. Dau eu add. Va pup! kiss

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Asta nu e site de matrimoniale. happy

| Raluu a răspuns:

TPU nu e site de matrimoniale dar totusi uite un site unde gasesti id-uri...http://www.idurimessenger.net/id-uri-baieti-din-Cluj.html

| Mihai7best a răspuns:

Pacat ca nu ai zis mai devreme

| Inna_6545 explică:

Stiu ca nu e site de matrimoniale, dar am multi prieteni care s-au cunoscut pe TPU si am zis sa dau si eu o incercare. big grin

| Inna_6545 explică:

@ Ruxi iti dau dreptate laughing o mica greseala de exprimare. mersi! :*