| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Sunt pe aici fete in cautare de prieten din Cluj Napoca?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cati ani ai daca nu te supy? Apropo, daca vrei sa iti cauti o prietena, poti intra pe matrimoniale.ro.

8 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Sunt din cluj, dar nu sunt in cautare de prieteni si nici nu voi fi vreodata in cautare de prieteni pe net.
asta nu e un site de matrimoniale.incearca pe mirc.papa

| Daiana_1431 a răspuns:

Du-te in america, vad ca esti dornic. daca o fata nu vrea sa isi faca prieten pe NET! asta nu inseamna ca este lipsa de comunicare straight face

| EstiFericitaSauTrista explică:

Hi5 categoric nu, e plin de pitzipoance maneliste, facebook? Ar fi ceva, Mirc nu am incercat. Da stiu, nu sunt multe fete care isi cauta pentru ca majoritatea sunt lesbiene sau prea ocupate sa toceasca cartea.

| EstiFericitaSauTrista explică:

Si pana la urma asa e in Romania lipseste comunicarea.

| EstiFericitaSauTrista explică:

Anonim am 20 de ani

| EstiFericitaSauTrista explică:

Km17_17 id

| Cori_7775 a răspuns:

Da-mi daca vrei un id si putem vb in calitate de amici, normal, daca si tu esti de acord...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marsi dracul