| MikeMike2010 a întrebat:

Salutari. Mi-ar placea foarte mult sa cunosc si eu niste fete frumoase si dragute care sa nu aiba prieten. Cine vrea poate sa isi lase id-ul si mai vb pe messwinking O zi Buna.

2 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

Decat sa stai pe Tpu.ro si sa cauti fete frumoase si dragute si fara prieten, etc. Mai bine cauti la tine in scoala/liceu/facultate sau in anturajul tau, caci relatiile la distanta nu tin.
Parerea mea e ca`ti pierzi timpul cu prostii si presupun ca nu ai 10 ani ca sa iti mai cauti prietena pe net
!

| basexcu a răspuns:

Summerlove198