| bebelush24 a întrebat:

Buna TPU :*:*! Sunt in clasa a opta si doresc sa dau la liceul "Dinu Lipatti" din Bucuresti, sectia actorie! Ati putea sa imi spuneti ce probe de aptitudini se dau? Mai precis cei care sunt acolo. cei care au cunostinte acolo. dar va rog sa imi raspundeti oricum. fundita :*!

1 răspuns:
| TheLittleBadGirl a răspuns:

Fina mea Eeste acolo la sectia Muzica dar mi-a povestit cu e pe la actorie. Apropo o sa fii in aceeasi sectiune cu Cristina Ciobanasu big grin. Deci, revenind, mi-a zis ca nu e mare lucru, o sa te puna sa interpretezi ceva si daca iti iese e bine, dar nu sunt pretentiosi profii deci nu-ti fa griji. Iar in primul semestru o sa te omoare cu cititul cartilor gen "Romeo si Julieta" laughing.

Sper ca te-am ajutat :*. P>S si eu vreau sa dau la acelasi liceu/sectiune :3