| Kiddy1998 a întrebat:

Buna TPU sunt un baiat de 15 ani si am cateva intrebari tonguetonguetongue. Cum as putea intalni cateva fete? Trebuie sa merg prin cluburi? sa maplimb prin oras? Sau cum? happy Nu disperat dupa fete doar as vrea si eu sa cunosc cateva fete cu care sa vorbesc happy VA multumesc TPU. happy

3 răspunsuri:
| IrinaKapatina a răspuns:

O fata pe placul tau o poti gasi la scoala in care inveti, pe internet, cind iesi la plimbare, la o petrecere cred ca tiam fot de ajutor dar eu cred ca nu trebuie sa mergi pe la cluburi deoarece poti sa intilnesti o fata cu multa surprize. papa

| foreveryou a răspuns:

Pe situri de socializare, la scoala, in autobuz, statie sau poate conosc amicii tai multe fete dragute cu care sa-ti faca cunostionta smug

| FollowTheLight a răspuns:

Pai depinde ce gen de fata vrei sa intalnesti laughing. Fetele cuminti nu merg in cluburi, de obicei le intalnesti pe alea cu 2 tone de vopsea maro pe fata si cu colanti de aia leopard la 10 lei de la ppt. laughing Crede-ma, nu sunt mai scumpe decat hainele care le poarta.winking Eu zic sa te implici in mai multe activitati extra-scolare daca nu iti plac fetele de la tine de la scoala.Sunt asociatii de voluntariat, cursuri de engleza, muzica, dans.big grin Nu ai idee cate persoane de treaba o sa intalnesti acolo. happy Trebuie sa fie si la tine in oras, intereseaza-te. Sper ca te-am ajutat :*!