| Denisaaa08 a întrebat:

Buna TPU! Știe cineva de la ce vârsta poți practica magia? Dau funda happy

29 răspunsuri:
| isemilia a răspuns:

De la cati ani iti doresti poti incerca. Intrebarea corecta este : "Poate fi magia practicata in realitate?"

Daca da, atunci de la orice varsta. Daca nu, atunci niciodata.

| FantasyBoy a răspuns:

Ce fel de magie doresti sa practici? Iluzionismul(gen HarryHoudini/David Copperfield), magia ceremoniala, etc?
La orice varsta, dar varsta cea mai...magica e copilaria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la nicio vârstă.

| Werrich a răspuns:

Daca faci magie neagra sa ma anunti ca vreau sa pun de-o dezlegare de cununie si sa trimit argint viu catre rivalul meu in dragoste.

| Catrice a răspuns:

Daca nu ți-au apărut puterile la vârsta de 11 ani (11 e număr magic știi), atunci niciodată.

| Denisaaa08 explică (pentru Catrice):

Ce fel de puteri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai 11 ani si nu te-au chemat la Hogwarts imi pare rau de tine.Nici pe mine nu m-au chemat.

| Invictusman a răspuns:

Doamne ferește laughing mai mergeți la biserica mai copii mai, a întrat satana în voi rolling on the floor
Maine poimâine te crezi mama omida laughing) doamne ferește numai ciudați pe situ asta rolling on the floor

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Nu mai vrea sa fie noua Adele, Rihanna sau Ariana Grande? crying De la magie oare ajunge sa caute tatic bogat? big grin Daca cantatul nu, magia ba, trebuie sa gaseasca alt mijloc prin care sa devina faimoasawinking

| Invictusman a răspuns (pentru timidu89):

Ce sa mai, e în copil, într-un fel o înțeleg, vrea sa experimenteze și ea unele chestii, vorba ta sa devina faimoasa, și noi când eram copii ne doream sa realizam ceva.
E un copil o înțeleg, pe ăștia trecuți de 20 de ani care pun întrebări cringe nu prea îmi dau seama dacă chiar au probleme sau sunt trolli, ma bufnește rasul când vad ce întrebări inepte și cringe pun, zici ca au trăit în peșteri și nu au văzut lumina zilei.

| Invictusman a răspuns (pentru Invictusman):

E un copil *

| Invictusman a răspuns (pentru timidu89):

Https://www.tpu.ro/utilizator/ackcim
Acest user nu știu ce probleme are, ori face mișto, ori chiar are probleme.
Dacă te uiți la întrebările ei zici ca... Ma abțin! Nu vreau sa o jignesc, îți vei da tu seama.
Eu nu știu câți băieți vrea sa cunoască :)) unul clar nu-i ajunge.
O mai trecut și prin 4 avorturi, eu cred ca e troll, mi greu sa cred ca ar fi asa de stupida.

| timidu89 a răspuns (pentru Denisaaa08):

Sa vorbesti cu serpii si sa poti muta lucruri cu puterea mintii

| Catrice a răspuns (pentru Denisaaa08):

Depinde. Unele devin sirene, alții pot controla elementele naturii,altii pot blestema,alții pot dezlega blesteme, alții pot controla corpuri, alții pot crea lucruri din nimic, alții pot folosi incantații pentru diverse lucruri, depinde spre ce ai înclinații.

| Denisaaa08 explică (pentru Invictusman):

Umm...ciudata ești fiindcă ai lăsat comentariul asta stupid! Și proasta este ca nu ai dat scroll!

| Denisaaa08 explică (pentru Denisaaa08):

*esti

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Copil,copil,da' are 13 și ceva....eu eram ceva de genul pe la 8-9-10 ani maxim.

| Invictusman a răspuns (pentru Denisaaa08):

rolling on the floor ce dura ești, gata îmi șterg contul, mi ai dat la temelie grav, sorry e vina mea ca m-am pus cu cine nu trebuie, o sa ma gândesc toată ziua ce am făcut rolling on the floor.
Scumpa mea, fa o magie și ștergeți contul te rog frumos!

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Erai pe naiba ca și tu ești asa și acum laughing
Uite ce tupeu are fetita asta mica și scumpa sa îmi vorbească asa rolling on the floor
Eu ma gândesc sa îmi șterg contul am rămas cu traume bro, e prea dura, eu ies din joc... O spun la părinți rolling on the floor

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

A nu ca m-am maturizat devreme și după am devenit iar copil cu sa nu mă bage in depresie societatea astahee hee

| Invictusman a răspuns (pentru timidu89):

Nu o jigni man ca e copil.

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Am înțeles happy

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Ii fac cinste cu o shaorma cu de toatewinking Eu nu imi pun mintea cu copiii. Nu inteleg de ce m-a facut prost, totusi? Chiar exista care poseda puterea mintii

| Invictusman a răspuns (pentru timidu89):

Pai e un copilaș, are 13 ani, nu știe ea de astea dar o sa învețe.
Ba da chiar unde e onur? Ca nu l-am mai văzut pe aici de câteva zile laughing sawurma cu pepsi rece.

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

No sawurma no life laughing Cred ca e combinat cu vanzatoarea de la sawurma big grin A postat de pe alt cont o vreme, avea alt nume. El era sigur.

| Invictusman a răspuns (pentru timidu89):

Poate asa o uita pe iubirea vieții lui, singura iubire laughing ne-o traumatizat cu iubirea vieții lui, drame, Sf, zici ca s-a redat serialul cu Elodia rolling on the floor

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Pai un obsedat de shaorma fiind, a avut gagica? laughing Eu nu am vazut nimic nicaieri postat, nici nu m-am uitat peste intrebarile lui e drept.

| Invictusman a răspuns (pentru timidu89):

"A avut o tentativa", da aia îl înjura peste tot de toți morții și vii laughing relație gen savage rolling on the floor nu știu toată povestea, nici nu ma interesează sincer rolling on the floor
Cred ca nu o împărțit sawurma cu ea de asta s-a produs despărțirea rolling on the floor
Sau nu era sucul rece.

| Denisaaa08 explică (pentru Invictusman):

Nu, din nefericire pentru unii.laughing