| Denisee1 a întrebat:

Buna Tpu.Trebuie sa ma gandesc la ce liceu vreau sa merg.Eu as vrea la Stefan Odobleja, insa sora mea imi zice ca e cam multa toceala. Vreau si eu niste pareri de la cei care sunt acolo.La liceul din Bucuresti.Multumsc!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dey09 a răspuns:

Nici noi nici sora ta nu putem sa iti spunem unde sa mergi, cel mai bine este sa alegi tu singura depinde de cat de mult te duce capu, de preferat sa alegi unu la care sa faci fata nu sa ramai repetenta si depinde ce vrei sa realizezi dupa terminarea liceului ceva ce sa iti placa.

| Denisee1 explică (pentru Dey09):

Eu am cerut pareri.Mediile zic eu ca le am foarte bune.Nu prea cred ca as putea sa raman repetenta.Media 5-7 o am 9.60.

| Dey09 a răspuns (pentru Denisee1):

Felicitari, dar nu compara generala cu liceul, nicioadata!

| Alex202020 a răspuns:

Eu nu sunt din Bucuresti dar parerea mea este ca tu singura ar trebui sa iti alegi liceul si sa te ghidezi dupa ceea ce iti place si sa nu fi influentata de rude, prieteni, etc..Pentru ca tu te duci la acel liceu nu soara ta!