| Daniela_3373 a întrebat:

E cineva pe'aici care vrea sa mearga la liceul Stefan Odobleja din Craiova?batting eyelashes

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Probabil că nu sunt chiar aşa de mulţi dar, îţi atrag atenţia că liceul se numeşte Ştefan ODOBLEGEA, inventatorul ciberneticii moderne!
Spor la şcoală!

| Cumătru de la Galați a răspuns:

În Craiova? ești nebună?! Sînt prea mulți interlopi. Găsește altul și mai vorbim.

| Daniela_3373 explică:

De fapt, este liceul de informatica "Stefan Odobleja", imi pare rau ca sunteti/esti prost informat :)
P. s:aveti/ai aici site-ul liceului :http://stefanodoblejacv.licee.edu.ro/portal/index.php