| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, un baiat ma place si este cam insistent, imi tot trimite inimi si nu stiu ce sa fac ca m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna ca ma place si nu stiu ce sa zic ca nu prea as vrea.

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu zic să îi răspunzi așa.
---
Să fim împreună eu nu prea aș vrea,
Fiindcă acum prefer mai mult libertatea.
Dar dacă pe alta nu găsești,
Poți să îmi trimiți inimi,
Până te plictisești.
---

6 răspunsuri:
| XyloZdrack a răspuns:

Dacă e insistent, e groasă treaba. Zii pur și simplu că nu vrei să fii împreună cu el. Sau blochează-l.

| MihaelaDart a răspuns:

Ii spui direct si fara sa iti fie rusine. Nu simt nimic pentru tine nimic, nu mai insista. Succes in gasirea fericirii!
Daca tot insista si insista, blocheaza mesageria asta daca iti scrie de pe Facebook, daca il ai in telefon blocheaza-i numarul si ai terminat.

| DonEduardo a răspuns:

Il placi pe baiatul respectiv?

| Byb2001 explică (pentru sadrian46):

Da superr mersi

| CodrutElian1990 a răspuns:

Tu nu ai prea vrea. Si atunci noi ce sa zicem? Gandire infantila.

| CostinAlamariu a răspuns:

Daca nu vrei spune nu.

Ce-i asa greu?