| geany_9157 a întrebat:

unde as putea sa vad si eu pe net in ce clasa(de ex:9A, 9B...) sunt si cu cine la liceul economic galati? FUNDITZZA!

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Pe internet nu gasesti asa ceva deoarece sunt chestii scolare personale.

---> Daca vrei sa alfi trebuie sa mergi la liceu, la secretariat si sa o rogi pe Doamna Secretara sa-ti arate registrul claselor a 9-a si asa o sa vezi cu cine vei fii in clasa.

---> Uite un site cu info. despre liceu : http://cevmg.ro/

. Sper ca te-am ajutat! :o3

| OrangeJuice a răspuns:

Http://rep1-adm2011.cloudapp.net/Pages/SpecPerLic.aspx?Jud=19&Lic=377 La fiecare Specializare apare un numar de candidati repartizati si dai click pe el.O clasa contine 30 elevi si se incepe cu primul.(De exemplu la comert sunt 90 elevi, de la 1 la 30 o clasa, de la 31-61 alta etc). Grupa de 30 in care te gasesti e clasa ta si vezi cu cine ai intrat.In ce clasa nu poti afla acum.

| Fluture14 a răspuns:

Nu poti sa vezi pe net. se afiseaza pe geamul liceului, dar nu la intrarea de la profesori ci la cea de la elevi. dar nu s-au afisat inca mai mult ca sigur.

cand am intrat eu, s-au afisat pe la mijlocul lui august (: