| adrianacristina5372 a întrebat:

Va prezit povestea pe scurt.
Eu si o persoana ne.am tot blocat deblocat pe Insta...
Stiti ca atunci can blochezi pe cineva pe insta mai poti sa intri pe profilul lui +ca iti apare in rubrica utilizatori blocati.
Ultima data cand ne.am blocat pur si simplu nu am mai putut sa ne deblocam, prima data nu puteam niciunul sa ne deblocam iar dupa pur si simplu am disparut, niciunul nu ne mai putem cauta la niciunul nu ne mai aparem la utilizatori blocati.
Am incercat detoate ne.am trimis link.ul prin mesaj iar cand intram atasare indisponibila sau ceva de genu.
Ce sa fac? Poate a mai trecut cineva prin situatia asta si a gasit rezolvare.
Multumesc.

1 răspuns:
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Dar nu inteleg de ce naiba va tot blocati si deblocati. Poate din cauza asta, ati facut multe miscari din astea si acum poate nu va mai lasa sa va accesati unul pe altul.