| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU va rog ajutati-ma am 1 blog pe wordpress si nu pot insera deloc cod html vreau sa pun un player de pe mixcloud dar nu ma lasa stiu ca trebuie setat pluginul da nici ala nu imi apare in panould e control plsss ajutati-ma va rog multt

1 răspuns:
| DascaluViorel a răspuns:

Daca ai blog pe wordpress.com ai multe restricii dar merge sa adaugi cod html ori la widget ori la articol numai ca va trebui sa selectezi HTML nu visual cand scrii aticolul