| LauraAndra a întrebat:

Buna TPU va rog ajutati-ma dau FUNDA! Deci recent o prietena de-a mea Maria s-a despartit de prietenul ei George, inainte de despartirea lor cu o zi eu l-am chemat pe George intr-o pauza sa il intreb de un baiat de care imi place mie si sa ii cer numarul baiatului respectiv Maria ne.a vazut pe mine si pe Gerge ca vorbeam nu ne-a zis nimic, in urmatoarea pauza iar am iesit cu George ca sa discutam tot despre acel baiat pe care il plac Maria ne.a vazut din nou si a plecat in clasa a inceput sa planga pentru ca cineva a mintito ca eu si George ne-am luat in brate si nu este adevarat dupa ziua aceasta MaRia si George s-au despartit pentru ca se certau mai mereu si aceasta intamplare a fost inca un motiv de despartire, acum Maria este suparata pe mine si nu mai Vorbeste cu mine chiar daca ii zic ca nu a fost asa cum a auzit ea nu ma crede si sta in continuare suparata nu stiu ce sa mai fac ajutati-ma va rog ce sa fac sa o las ca pe ea si sa o astept sa vina ea la mine cand va intelege adevarul sau sa incerc sa ii mai explic ca nu a fost asa cum crede ea?

1 răspuns:
| push2gl a răspuns:

Ar trebui sa purtati o discutie in trei ca sa clarificati problema, poate George il invita si pe cel care-l placi sa vada Maria care este adevarul
SUCCES!