| LoOvE a întrebat:

Va rog cititi intrebarea si va promit, dau funda!:Trebuie sa particip la un concurs de creatie, doar ca nu este nci o tema.Eu vreau sa fac o compunere dar m-am gandit toata noaptea la o idee si nu stiu de care.Va rog, asa pentru mine ar insemna ceva uimitor.Va rog dati-mi niste ideii de compuneri.plzz!

3 răspunsuri:
| CosMina_9777 a răspuns:

Carnavalul viselor, inceput de primavara, refugiu intre stari, amintirile copilariei mele, inceputuri, oameni, printre oameni, ziua de azi, scrisoare spre nicaieri, masca, orasul umbrit de ganduri, vise de hartie, baiatul necunoscut

| CosMina_9777 a răspuns:

*In universul singuratatii

*Singur intre cei nepasatori

*Minunata lume a copilariei

*Cum ai putut...

*De ce viata ne ia mereu peste picior cand radem de ea?

*Un trandafir frumos care a lasat un sin in adancul inimii mele...

*Pierdut in universul sufletului tau

*Gandind la o viata mai buna nu faci decat sa o uiti pe aceasta...

*Intr-o buna zi si eu ii voi intoarce spatele...

*Cand iti vei da seama ca te iubesc?

*Cat de usor e sa iubesti si cat de greu sa uiti

*Cat sa mai pot?

* Tu esti o raza de soare in universul meu stingher

*Cand ma va ierta?

*Nu am vrut sa-l fac sa sufere, dar oare el a facut-o intentionat?

*Citind prima fila din enorma carte a naturii

*Oare vom lasa ceva in urma noastra?

*Greseala nu se iarta, ea se plateste...

* De ce nu vrei sa crezi?

*Cand iti vei aminti clipele cu soare?

*Mi-aduc aminte de zilele copilariei...

*Si totusi...

*Cea mai grea pedeapsa:neputinta!

*Indiferenta, opusul dragostei.

Sper ca te-am ajutat. Pup:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Atingerea infinitului, Intalnire cu un OZN, Absolutul eternitatii.
inelul eternitatii...happy
atat stiuwinking
sper ca ty`am fost de folos happy
bafta :-)