| KiddSimo a întrebat:

Buna TPUsad
va rog mult sa ma ajutaticrying(((((((((
sunt foarte suparatahappyvesnica problema:dragosteaoh go on

am fost ca un baiat cam 5 luni de zile si tineam la el. dar parca nu realizam. el tinea mult la mine, foarte mult.imi facea toate poftel.intr-o zi m`am certat ca mama lui si nu a mai acceptat sa fim impreuna. dar el fiind mai mare nu a ascultat`o si a facut de capu` lui. am ramas impreuna km 2 saptamana dupa aceea ceartasadintr-o seara m`am enervat si i-am inchis telefonul in nas. s`a suparat iar a 2a zi a zis ca vrea sa ne vedem.infine ne-am vezut si mi-a zis ca nu mai vrea sa fim impreuna ca eu fac ce vreau ca el.(adevaru` e ca asa este.eu stiind ca tine la mine faceam tot ce vroiam eu ca el stiind ca nu se va desp de mine). faza e ca eu nu inteleg.imi zicea ca sa ne desp si plangea in acelash timp spunandu`mi ca ma iubeste si m`a va iubi mereu dar numai poate fi cu minestraight face. au trecut deja 2 zile de cand nu am mai vbt deloc ca el.stiu ca si lui ii e foarte foarte greu fara minecrying((nu stiu ce sa fac.eu ma gand ca poate mama lui i`a pus vreo conditie.sau poate s`a dus la o femeie care se ocupa cu farmece sta ca ea in blocsadma gand si la astasadinsa numai stiu ca sa faccrying(mi`e atat de greu fara el.inainte poate nu tineam asa la el dar de cand ne-am desp simt ca sunt goala p dinauntrusad ce ati zice sa fac? mama a zis sa nu-l sun.sa nu vb ca el si daca ma suna sa nu`i raspund...(app intr-un msj mi-a zis ca nici legatura nu vrea s`o mai tinem)asadar? imi puteti da niste sfaturi? va rog chiar simt ca numai potcrying(

2 răspunsuri:
| Rinn a răspuns:

Pai probabil ca mama lui stia ca el iti face toate poftele si nu a fost de acord. Eu daca as fi mama baiatului ala as face la fel. Si tu nu trebuia sa profiti ca te iubeste farte mult, acum el, se simte asa pentru ca crede ca l-ai folosit. Parerea mea, fundita daca e bun raspunsul.

| Vyole a răspuns:

Eu,in locul tau, i-as zice ca ma indrept si sa fim immpreuna in secret.