| tooxicbrunette a întrebat:

Acum cateva lunii. era un baiat care ma placea si timp de 5 luni el tot incerca sa ma faca sa fim impreuna. stia absolut orice venea dupa mine in cartier. stia tot. in fine mai vbeam noi pe mess la telefon, vbeam cu el absolut orice ma sfatuia. pana cand sa gasit o situatie in care ne-am intalnit intamplator. cand l-am vazut mi-a placut la nebunuie, nu puteam sa mint ca nu-l plac. la cateva zile ne-am combinat. avea grija de mine ma certa cand greseam si era asa totu frumos. pana cand el a inceput sa aiba probleme in cartier. si mi-a zis ca lumea s-ar putea sa-i fac rau prin mine nu lui personal. pentru ca ne vazuse toti ca suntem impreuna.[el fiind un baiat mai de cartier ]iar eu nu am dc sa sufar din cauza asta. eu i-am zis atunci cand mi-a sp chestia aia, i-am zis sa ne despartim, si el nu prea vroia sa ne desp. si eu o tot tineam una si buna sa ne desp sa ne desp. la care el mi-a zis ca nu-l inteleg si de fapt nu vrea asta. dar in final i-am adus eu despartirea sub alt context "sa luam o pauza" nu prea vroia nici asa. pana in final a aacceptat decizia. iar eu cu greu am facut lucru asta cu toate ca nu stia nimeni ce simt pentru el, in fine. dupa ce ne-am despartit ma tot suna. vbeam ff des. imi tot sp. sa ne intalnim. imi spunea ceva gen "nu se stie in viitor ce o sa fie, poate o sa fim din nou impreuna ". a mai trecut o perioada numai vbeam deloc. intr-o zi am avut apeluri de la el. si nu`mi venea sa cred ca m-a sunat.si l-am sunat eu apoi si mi-a zis ca nu stia ce mai fac si d`astea. a3a zi dupa ce am vb la telefon ne'am intalnit intamplator in oras. eu eram cu fete si baietii el cu tov lui. si un tov de al lui care ma cunostea se tot uita la mine straight face dar numai la mine. si eu ma uitam l tovarasu lui. dar m-am uitat si la el bineinteles. apoi cand sa plec de la terasa. ma pupat si ma intrebare cf, unde ma duc. iar eu am fost scurt si la obiekt. tot timpu zambea la mine. si se uita in ochii mei. cand am ajuns acasa am vb cu el la tel si mi-a zis ca in timp ce eram l terasa m-a sunat, iar eu aveam telefonul inchiss si imi tot zicea ca a vazut ca ma uit la el. si eu o dadeam si eu l intors laughing ca ma uitam dupa ala care se tot benocla la mine >:"[adica tovarasu lui big grin ]. si mi-a zis daca nu ma duceam sa-l pup venea sa ma sperie laughing. in fine trece timpu. in prima zi de scoala l-am vazut pe un tov de al lui care e cu mine in liceu. si cand sa ma trezesc si cu el la mine in clasa. de cand si pana cand? el la mine in liceu? a venit ma pupat si se uita la mine si zambea ca de obicei. iar cand eram prin curtea liceului s-a bagat in fata mea iar eu l-am ocolit si nu i-am zis nimic :yawn. de ce atatea intamplari? oare ce vrea? si ce sa fac.sincer regret ca nu am stat mai demult cu el. dar asa a fost sa fie sad.

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Tu cred ca nu ai minte. Tsie iti e frica de ce o sa-ti faca altii, ce pot sa-ti faca? El tine la tinewinking si vrea sa va impacatsi.

Si asa a fost sa fie ce? Tsi'e frica sa nu te bata, sa nu te omoare aia sau ce?straight face

| Romancutza a răspuns:

Baiatul te place, sunt si atatea coincidente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa limba romana.