| SofiaMaria32567 a întrebat:

Daca mi-a plecat motanul de acasă și nu a mai venit și poate nici nu va mai veni. Ar fi o idee buna sa iau alt motan? Că vrea să-mi dea o prietenă și nu știu ce să fac.Eu țineam foarte mult la motanul meu dar daca a plecat a plecat o să mă simt mai bine dacă îmi iau altul. Il aveam de 4 ani.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai asteapta, daca ti se intoarce motanul?

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cat timp a trecut? Daca au trecut ceva luni, da, ai putea sa adopti alt motanel, daca nu, incearca sa il mai cauti. Pune afise prin zona in care stai si ar fi o idee buna sa postezi si pe Facebook pe grupuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu crezi ca nu o sa-ti gasesti motanul si te face sa te simti mai bine, atunci i-ati altul.

| UserNameLost a răspuns:

Mai așteptă câteva zile, aveam și eu un motan care își mai ducea un timp traiul pe la o vecină, sunt oportuniste felinele astea.