| adyriadry a întrebat:

Buna TPU...
Vineri am inceput un proiect despre Droguri si as cam avea nevoi de ajutorul vostrul big grin
Deci eu treuie sa scriu cele mai cunoscute Ilegale droguri si cele legale.
Dupa cate sunt eu din cate am auzit parca sunt 100 voi ce crdeti sunt mai mult sau stiti?
Ce se intampla mai exagt cand iei in afara ca poti deveni dependent?
si lutima intrebare e.
Ce -i atrage asa de mult incat sa consume? a incercat unul dintre voi?
ce se intampla atunci?
Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Am văzut pe net o chestie faină care se numea aşa : ''top 10 substanţe despre care oamenii spun că nu sunt bune'' şi era vorba despre droguri care se folosesc la pastile. Ar trebui să scrii şi la ce sunt bune unele droguri. Poţi să scrii curiozităţi din astea gen '' ştiai că unul dintre preşedinţii Americii (nu mai ştiu care) creştea marihuana?''. Sper că te-am ajutat. happy